بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه

تحصیل در ترکیه

دانشگاه آکدنیز

دانشگاه آکدنیز در آنتالیا ترکیه واقع شده است.به این دلیل که در سال ۱۹۸۲ پس از ادغام مؤسسات مختلف دانشگاهی در بوردور ، ایسپارتا و آنتالیا این دانشگاه بزرگترین مرکز تحقیقات علمی و آموزش عالی در منطقه مدیترانه غربی شد.و توانست جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه شود.

در حال حاضر ، دارای ۱۰٫۳ نسبت کارکنان به دانشجویان و ۳۵٫۴ نسبت دانشجو به استاد است. در این دانشگاه تیم دکتر عمر اوزکان نخستین پیوند صورت کامل کشور را در سال ۲۰۱۱ در بیمارستان خود انجام دادند.

این دانشکده پزشکی در ترکیه استانداردهای عالی برای زندگی فرهنگی و اجتماعی را برای دانشجویان خود فراهم می کند.

علاوه بر این ، راهنمایی و مشاوره روانشناختی برای کمک به آنها در کنار آمدن با مشکلات در جنبه های روحی ، اجتماعی و عاطفی خود ارائه می دهد.

این اقدام دانشگاه باعث میشود جوامع مختلف دانشجویی توانایی های خود را در ارتباطات و تجربه گروهی بهبود می بخشند.

دانشگاه Gaziosmanpasa

دانشگاه گازیوسمانپاسا یک موسسه دولتی است که از سال ۱۹۹۲ در توکات آغاز به کار کرد.

این نام را از گازی عثمان نوری پاشا ، یک فرمانده معروف ترکیه متولد این شهر گرفت.

در سال ۲۰۱۸ ، قانون آموزش عالی نام خود را به دانشگاه توکات گازیوسمانپاسا تغییر داد.

دانشجویان می توانند در مسابقات ورزشی مختلف در امکانات ورزشی مختلف دانشگاه بپیوندند. این دانشگاه جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه باشد.

علاوه بر این ، آنها می توانند در هر یک از تعداد زیادی باشگاه موجود شرکت کنند تا به آنها کمک کنند از اقامت خود در دانشگاه لذت ببرند.

این موسسه دانشگاهی وابسته به دانشگاه Cumhuriyet است.

این دانشگاه در تلاش است تا نوآوران و کارآفرینان را با ارزش های جهانی آموزش دهد تا آنها بتوانند در توسعه اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی کشور سهیم باشند.

دانشگاه قاضی

دانشگاه غازی یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه است. پردیس آن در آنکارا است و دارای ۲۱ دانشکده ، ۱۱ مدرسه حرفه ای ، چهار مدرسه، و ۵۲ مرکز تحقیقاتی است.

مؤسسه آکادمیک آموزش عالی در سال ۱۹۲۶ به عنوان مؤسسه آموزش معلمان غازی شروع به کار کرد.

این دانشگاه با آکادمی مهندسی و معماری بولو ، دانشکده فنی و حرفه ای آنکارا ، آکادمی اقتصاد و علوم تجاری آنکارا و آکادمی مهندسی و معماری ایالتی آنکارا در سال ۱۹۸۲ ادغام شد.

دانشگاه غزه یکی از بهترین دانشگاه های پزشکی در ترکیه است. دکتر سلحاتین اوزمن تیم جراحان را در انجام پیوند صورت سوم ترکیه در سال ۲۰۱۲ هدایت کرد.

وی از بیمارستان دانشگاه غازی برای عمل روی هاتیس نگریس استفاده کرد که فک ، لب، کام ، دهان ، حفره بینی و دندان خود را از دست داد.

دانشگاه مارمارا

دانشگاه مارمارا یکی از اولین دانشگاه های ترکیه است. این اسم فقط در ۱۹۸۲ نامگذاری شده است. امروزه این دانشگاه دارای ۱۶ دانشکده و یک دانشکده پزشکی است .

این دانشگاه تنها دانشگاه چند زبانه ترکیه است که دارای آموزشهای ترکی ، فرانسوی ، عربی ، انگلیسی و آلمانی است.

مارمارا همچنین در ۱۴ دانشگاه در اروپا و آسیا دارای مدارس تحصیلات تکمیلی ، مؤسسات دانشگاهی و آموزشگاه های حرفه ای است زیرا این کشور جزئی از هر دو قاره است.دانشگاه مامارا جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه است.

دانشکده های مختلف این موسسه با سایر دانشگاه های دنیا رقابت می کنند. رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان فارغ التحصیل افتخاری این دانشگاه است.

دانشگاه آنکارا

دانشگاه آنکارا یک موسسه عمومی است. این دانشگاه  در سال ۱۹۴۶ پس از تشکیل ترکیه به عنوان جمهوری آغاز به کار کرد.

دانش آموزان دو و میدانی می توانند در جشنواره های ورزشی سالانه مدرسه در گروه های ورزشی مختلفی شرکت کنند که با یکدیگر به رقابت بپردازند.

سایر دانشجویان دیگر می توانند به هر یک از ۱۰۰ انجمن دانشجویی که علاقه مندی های مختلفی از قبیل هنر ، مباحث دانشگاهی ، موسیقی و غیره دارند ، بپیوندند.این دانشگاه جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه است

این دانشگاه همچنین فعالیت ها و رویدادهای فرهنگی و همچنین دوره های رایگان هنر و فرهنگ را ارائه می دهد.

همچنین دانشجویان می توانند با حداقل هزینه ماهانه در سه مرکز بدنسازی مدرسه ثبت نام کنند.

هم اکنون این موسسه ۱۲۰ برنامه کارشناسی ، ۴۰ دوره حرفه ای و ۱۱۰ دوره کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. همچنین یکی از بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه است.

شرایط پذیرش دانشگاه مرمره استانبول

در این مقاله شرایط پذیرش دانشگاه مرمره استانبول بررسی می‌شود. دانشگاه مرمره، یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های دولتی ترکیه در شهر استانبول است.  این دانشگاه دارای دانشکده‌هایی از جمله دانشکده علوم تربیتی آتاتورک، هنر و علوم، ارتباطات، دندانپزشکی، مهندسی، هنرهای زیبا، علوم بهداشت، حقوق، پزشکی، داروسازی ، فنی و دانشکدۀ الهیات است.   دانشگاه Marmara دارای مؤسساتی از [...]

دانشگاه‌های خصوصی استانبول

استانبول و همینطور دانشگاه های خصوصی استانبول، نبض آموزشی ترکیه است که رویکردی عملی در آموزش بین‌المللی ارائه می‌دهد. این شهر مقصدی ایده آل برای افرادی است که هنوز درباره هدف حرفه‌ای خود تصمیم نگرفته‌اند، چرا که دانشگاه‌های خصوصی استانبول و همچنین دانشگاه های دولتی آن گزینه‌های زیادی برای تحصیل و انتخاب یک مسیر شغلی [...]

دانشگاه یوزونجوییل وان

دانشگاه یوزونجوییل یا Yüzüncü Yıl University (YYU) یکی از دانشگاه‌های خصوصی ترکیه است که در سال ۱۹۸۲ در شهر وان تأسیس شد. این دانشگاه در کنار رودخانه ی وانِ ترکیه قرار گرفته است و یکی از دانشگاه های خصوصی خوب ترکیه به حساب می آید و با وجود دانشکده ها و امکانات متفاوت علاقه مندان بسیاری را [...]

تخفیف ویژه یک هفته ای برای آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی “خصوصی”

آموزش آنلاین ترکی استانبولی توسط اساتید حرفه ای به صورت خصوصی  قبل از مهاجرت به ترکیه زبان ترکی استانبولی را به صورت خصوصی آموزش ببینید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به دکه های زیر کلیک کنید و با ادمین ها در ارتباط باشید {{ vc_btn: title=%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85&style=gradient&size=lg&align=center&i_align=right&i_icon_fontawesome=fas+fa-location-arrow&button_block=true&add_icon=true&custom_onclick=true&link=url%3Ahttps%253A%252F%252Ft.me%252Ftahsil_tr%7C%7C%7C }}{{ vc_btn: title=%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85&style=gradient&gradient_color_1=juicy-pink&gradient_color_2=pink&size=lg&align=center&i_align=right&i_icon_fontawesome=fab+fa-linkedin&button_block=true&add_icon=true&custom_onclick=true&link=url%3Ahttps%253A%252F%252Fwww.instagram.com%252Ftahsiltr%252F%7C%7C%7C }}

پذیرش بدون آزمون دانشگاه ساکاریا

دانشگاه ساکاریا ترکیه در نزدیکی استانبول، بزرگ ‌ترین شهر ترکیه واقع ‌شده است. دانشگاه بزرگ و محبوبی که سالانه دانشجویان زیادی در رشته های مختلف پذیرش می کند. اگر می خواهید در این دانشگاه تحصیل کنید، باید حتما اطلاعات کامل در مورد آن را داشته باشید. برای همین هر آنچه که مورد نیاز است را [...]

اعلام نتایج اولیه آزمون یوس ۲۰۲۰ دانشگاه ارجیس شهر کایسری

http://www.eruyos.com/student/login.aspx برای انتخاب رشته در این دانشگاه به    پیام دهید. مرجع تحصیل در ترکیه  

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

تحصیل در ترکیه
Send via WhatsApp