بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه

تحصیل در ترکیه

دانشگاه آکدنیز

دانشگاه آکدنیز در آنتالیا ترکیه واقع شده است.به این دلیل که در سال ۱۹۸۲ پس از ادغام مؤسسات مختلف دانشگاهی در بوردور ، ایسپارتا و آنتالیا این دانشگاه بزرگترین مرکز تحقیقات علمی و آموزش عالی در منطقه مدیترانه غربی شد.و توانست جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه شود.

در حال حاضر ، دارای ۱۰٫۳ نسبت کارکنان به دانشجویان و ۳۵٫۴ نسبت دانشجو به استاد است. در این دانشگاه تیم دکتر عمر اوزکان نخستین پیوند صورت کامل کشور را در سال ۲۰۱۱ در بیمارستان خود انجام دادند.

این دانشکده پزشکی در ترکیه استانداردهای عالی برای زندگی فرهنگی و اجتماعی را برای دانشجویان خود فراهم می کند.

علاوه بر این ، راهنمایی و مشاوره روانشناختی برای کمک به آنها در کنار آمدن با مشکلات در جنبه های روحی ، اجتماعی و عاطفی خود ارائه می دهد.

این اقدام دانشگاه باعث میشود جوامع مختلف دانشجویی توانایی های خود را در ارتباطات و تجربه گروهی بهبود می بخشند.

دانشگاه Gaziosmanpasa

دانشگاه گازیوسمانپاسا یک موسسه دولتی است که از سال ۱۹۹۲ در توکات آغاز به کار کرد.

این نام را از گازی عثمان نوری پاشا ، یک فرمانده معروف ترکیه متولد این شهر گرفت.

در سال ۲۰۱۸ ، قانون آموزش عالی نام خود را به دانشگاه توکات گازیوسمانپاسا تغییر داد.

دانشجویان می توانند در مسابقات ورزشی مختلف در امکانات ورزشی مختلف دانشگاه بپیوندند. این دانشگاه جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه باشد.

علاوه بر این ، آنها می توانند در هر یک از تعداد زیادی باشگاه موجود شرکت کنند تا به آنها کمک کنند از اقامت خود در دانشگاه لذت ببرند.

این موسسه دانشگاهی وابسته به دانشگاه Cumhuriyet است.

این دانشگاه در تلاش است تا نوآوران و کارآفرینان را با ارزش های جهانی آموزش دهد تا آنها بتوانند در توسعه اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی کشور سهیم باشند.

دانشگاه قاضی

دانشگاه غازی یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه است. پردیس آن در آنکارا است و دارای ۲۱ دانشکده ، ۱۱ مدرسه حرفه ای ، چهار مدرسه، و ۵۲ مرکز تحقیقاتی است.

مؤسسه آکادمیک آموزش عالی در سال ۱۹۲۶ به عنوان مؤسسه آموزش معلمان غازی شروع به کار کرد.

این دانشگاه با آکادمی مهندسی و معماری بولو ، دانشکده فنی و حرفه ای آنکارا ، آکادمی اقتصاد و علوم تجاری آنکارا و آکادمی مهندسی و معماری ایالتی آنکارا در سال ۱۹۸۲ ادغام شد.

دانشگاه غزه یکی از بهترین دانشگاه های پزشکی در ترکیه است. دکتر سلحاتین اوزمن تیم جراحان را در انجام پیوند صورت سوم ترکیه در سال ۲۰۱۲ هدایت کرد.

وی از بیمارستان دانشگاه غازی برای عمل روی هاتیس نگریس استفاده کرد که فک ، لب، کام ، دهان ، حفره بینی و دندان خود را از دست داد.

دانشگاه مارمارا

دانشگاه مارمارا یکی از اولین دانشگاه های ترکیه است. این اسم فقط در ۱۹۸۲ نامگذاری شده است. امروزه این دانشگاه دارای ۱۶ دانشکده و یک دانشکده پزشکی است .

این دانشگاه تنها دانشگاه چند زبانه ترکیه است که دارای آموزشهای ترکی ، فرانسوی ، عربی ، انگلیسی و آلمانی است.

مارمارا همچنین در ۱۴ دانشگاه در اروپا و آسیا دارای مدارس تحصیلات تکمیلی ، مؤسسات دانشگاهی و آموزشگاه های حرفه ای است زیرا این کشور جزئی از هر دو قاره است.دانشگاه مامارا جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه است.

دانشکده های مختلف این موسسه با سایر دانشگاه های دنیا رقابت می کنند. رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان فارغ التحصیل افتخاری این دانشگاه است.

دانشگاه آنکارا

دانشگاه آنکارا یک موسسه عمومی است. این دانشگاه  در سال ۱۹۴۶ پس از تشکیل ترکیه به عنوان جمهوری آغاز به کار کرد.

دانش آموزان دو و میدانی می توانند در جشنواره های ورزشی سالانه مدرسه در گروه های ورزشی مختلفی شرکت کنند که با یکدیگر به رقابت بپردازند.

سایر دانشجویان دیگر می توانند به هر یک از ۱۰۰ انجمن دانشجویی که علاقه مندی های مختلفی از قبیل هنر ، مباحث دانشگاهی ، موسیقی و غیره دارند ، بپیوندند.این دانشگاه جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه است

این دانشگاه همچنین فعالیت ها و رویدادهای فرهنگی و همچنین دوره های رایگان هنر و فرهنگ را ارائه می دهد.

همچنین دانشجویان می توانند با حداقل هزینه ماهانه در سه مرکز بدنسازی مدرسه ثبت نام کنند.

هم اکنون این موسسه ۱۲۰ برنامه کارشناسی ، ۴۰ دوره حرفه ای و ۱۱۰ دوره کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. همچنین یکی از بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه است.

آزمون یوس دانشگاه مارمارا ۲۰۲۱

Marmara YÖS 2021  

اطلاعیه مهم سازمان آموزش عالی ترکیه پیرامون آزمون یوس موسسات خصوصی

وداع یوس های آنلاین و موسسات از دور رقابت! تمامی آزمون های YÖS برگزار شده توسط موسسات و آموزشگاه های خصوصی از درجه اعتبار ساقط شد! طبق آخرین اطلاعیه سازمان یوک، من بعد فقط نتیجه آزمون های یوس برگزار شده توسط دانشگاه ها مورد قبول خواهند بود و سایر آزمون های یوس که توسط سازمان […]

موافقت نامه همکاری تامین اجتماعی میان ایران و ترکیه

توافق‌نامه همکاری تامین اجتماعی ایران و ترکیه در قالب قانون شماره ۷۳۰۶ طی حکم ریاست جمهوری در ۱۶ مارس ۲۰۲۱ تصویب و روز چهارشنبه ۲۴ مارس ۲۰۲۱ در شماره ۳۱۴۳۳ روزنامه رسمی ترکیه منتشر شد که به موجب آن سوابق پرداخت حق بیمه در کشور مقابل حساب و استفاده از امکانات درمانی میسر خواهد شد. […]

آزمون یوس دانشگاه سلجوق قونیه ۲۰۲۱

آزمون یوس دانشگاه سلجوق قونیه ۲۰۲۱  

آزمون اول دانشگاه کارابوک – karabuk YÖS 2021

آزمون اول دانشگاه کارابوک  

احتمال لغو تورهای تفریحی از ایران به ترکیه

در حالی که معاون وزارت کشور ایران از ابلاغ تصمیم لغو فوری تورهای ترکیه به کلیه شرکت‌های گردشگری خبر داده است. رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران به ایسنا گفته که هنوز دستوری در راستای توقف فروش تورهای ترکیه به تشکل‌ها و آژانس‌های گردشگری برای لغو تورهای ترکیه نرسیده است و […]

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

تحصیل در ترکیه
Send via WhatsApp