بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه

تحصیل در ترکیه

دانشگاه آکدنیز

دانشگاه آکدنیز در آنتالیا ترکیه واقع شده است.به این دلیل که در سال ۱۹۸۲ پس از ادغام مؤسسات مختلف دانشگاهی در بوردور ، ایسپارتا و آنتالیا این دانشگاه بزرگترین مرکز تحقیقات علمی و آموزش عالی در منطقه مدیترانه غربی شد.و توانست جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه شود.

در حال حاضر ، دارای ۱۰٫۳ نسبت کارکنان به دانشجویان و ۳۵٫۴ نسبت دانشجو به استاد است. در این دانشگاه تیم دکتر عمر اوزکان نخستین پیوند صورت کامل کشور را در سال ۲۰۱۱ در بیمارستان خود انجام دادند.

این دانشکده پزشکی در ترکیه استانداردهای عالی برای زندگی فرهنگی و اجتماعی را برای دانشجویان خود فراهم می کند.

علاوه بر این ، راهنمایی و مشاوره روانشناختی برای کمک به آنها در کنار آمدن با مشکلات در جنبه های روحی ، اجتماعی و عاطفی خود ارائه می دهد.

این اقدام دانشگاه باعث میشود جوامع مختلف دانشجویی توانایی های خود را در ارتباطات و تجربه گروهی بهبود می بخشند.

دانشگاه Gaziosmanpasa

دانشگاه گازیوسمانپاسا یک موسسه دولتی است که از سال ۱۹۹۲ در توکات آغاز به کار کرد.

این نام را از گازی عثمان نوری پاشا ، یک فرمانده معروف ترکیه متولد این شهر گرفت.

در سال ۲۰۱۸ ، قانون آموزش عالی نام خود را به دانشگاه توکات گازیوسمانپاسا تغییر داد.

دانشجویان می توانند در مسابقات ورزشی مختلف در امکانات ورزشی مختلف دانشگاه بپیوندند. این دانشگاه جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه باشد.

علاوه بر این ، آنها می توانند در هر یک از تعداد زیادی باشگاه موجود شرکت کنند تا به آنها کمک کنند از اقامت خود در دانشگاه لذت ببرند.

این موسسه دانشگاهی وابسته به دانشگاه Cumhuriyet است.

این دانشگاه در تلاش است تا نوآوران و کارآفرینان را با ارزش های جهانی آموزش دهد تا آنها بتوانند در توسعه اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی کشور سهیم باشند.

دانشگاه قاضی

دانشگاه غازی یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه است. پردیس آن در آنکارا است و دارای ۲۱ دانشکده ، ۱۱ مدرسه حرفه ای ، چهار مدرسه، و ۵۲ مرکز تحقیقاتی است.

مؤسسه آکادمیک آموزش عالی در سال ۱۹۲۶ به عنوان مؤسسه آموزش معلمان غازی شروع به کار کرد.

این دانشگاه با آکادمی مهندسی و معماری بولو ، دانشکده فنی و حرفه ای آنکارا ، آکادمی اقتصاد و علوم تجاری آنکارا و آکادمی مهندسی و معماری ایالتی آنکارا در سال ۱۹۸۲ ادغام شد.

دانشگاه غزه یکی از بهترین دانشگاه های پزشکی در ترکیه است. دکتر سلحاتین اوزمن تیم جراحان را در انجام پیوند صورت سوم ترکیه در سال ۲۰۱۲ هدایت کرد.

وی از بیمارستان دانشگاه غازی برای عمل روی هاتیس نگریس استفاده کرد که فک ، لب، کام ، دهان ، حفره بینی و دندان خود را از دست داد.

دانشگاه مارمارا

دانشگاه مارمارا یکی از اولین دانشگاه های ترکیه است. این اسم فقط در ۱۹۸۲ نامگذاری شده است. امروزه این دانشگاه دارای ۱۶ دانشکده و یک دانشکده پزشکی است .

این دانشگاه تنها دانشگاه چند زبانه ترکیه است که دارای آموزشهای ترکی ، فرانسوی ، عربی ، انگلیسی و آلمانی است.

مارمارا همچنین در ۱۴ دانشگاه در اروپا و آسیا دارای مدارس تحصیلات تکمیلی ، مؤسسات دانشگاهی و آموزشگاه های حرفه ای است زیرا این کشور جزئی از هر دو قاره است.دانشگاه مامارا جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه است.

دانشکده های مختلف این موسسه با سایر دانشگاه های دنیا رقابت می کنند. رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان فارغ التحصیل افتخاری این دانشگاه است.

دانشگاه آنکارا

دانشگاه آنکارا یک موسسه عمومی است. این دانشگاه  در سال ۱۹۴۶ پس از تشکیل ترکیه به عنوان جمهوری آغاز به کار کرد.

دانش آموزان دو و میدانی می توانند در جشنواره های ورزشی سالانه مدرسه در گروه های ورزشی مختلفی شرکت کنند که با یکدیگر به رقابت بپردازند.

سایر دانشجویان دیگر می توانند به هر یک از ۱۰۰ انجمن دانشجویی که علاقه مندی های مختلفی از قبیل هنر ، مباحث دانشگاهی ، موسیقی و غیره دارند ، بپیوندند.این دانشگاه جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه است

این دانشگاه همچنین فعالیت ها و رویدادهای فرهنگی و همچنین دوره های رایگان هنر و فرهنگ را ارائه می دهد.

همچنین دانشجویان می توانند با حداقل هزینه ماهانه در سه مرکز بدنسازی مدرسه ثبت نام کنند.

هم اکنون این موسسه ۱۲۰ برنامه کارشناسی ، ۴۰ دوره حرفه ای و ۱۱۰ دوره کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. همچنین یکی از بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه است.

ثبت نام آزمون یوس ۲۰۲۱ دانشگاه یوزونجوییل شهر وان

۰۹/۰۷/۲۰۲۱ ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۹ به وقت ترکیه تمدید شد.

اعلام زمانبندی انتخاب رشته دانشگاه اولوداغ شهر بورسا

شروع ثبت نام :۲۰۲۱/۰۶/۲۶ ۵تیر ۱۴۰۰   پایان ثبت نام :۲۰۲۱/۰۷/۰۶ ۱۵تیر ۱۴۰۰   اعلام نتایج: ۲۰۲۱/۰۷/۲۸ ۶مرداد۱۴۰۰   دارای ۵ حق انتخاب رشته دارای ظرفیت در رشته های پزشکی- دندان پزشکی و … آزمون های مورد قبول: نمره یوس دانشگاه اولوداغ-سایر یوس ها *۰/۸-معدل دیپلم *۰/۸

مهلت ثبت نام آزمون یوس ۲۰۲۱ دانشگاه جراح پاشا شهر استانبول

مهلت ثبت نام آزمون یوس ۲۰۲۱ دانشگاه جراح پاشا شهر استانبول تا تاریخ ۱۸/۰۶/۲۰۲۱ —- ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ تمدید شد. ساعت آزمون نیز به ۱۶:۰۰ تغییر کرد. جهت ثبت نام با ما در ارتباط باشید. ۰۰۹۰۵۳۶۴۳۴۱۸۸۳

تأسیس ۹ دانشکده جدید در ۸ دانشگاه ترکیه

طبق گزارش روزنامه رسمی ترکیه ،۹ دانشکده و ۱ مدرسه عالی کاردانی( در ۸ دانشگاه تأسیس، در ۳ دانشگاه ۱ دانشکده و ۲ مدرسه عالی تعطیل و در ۴ دانشگاه نام تعدادی از دانشکده ها تغی یر کرد. بر اساس گزارش روزنامه رسمی ترکیه، رئیس جمهوری ترکیه طی اطلاعیه رسمی أعلام کرد دانشکده داروسازی در […]

مهلت اپلای دانشگاه کاتب چلبی ازمیر تمدید شد ۲۰۲۱

تاریخ آغاز ثبت نام:         ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ تاریخ پایان ثبت نام:        ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ شرایط پذیرش:   از طریق نمره آزمون یوس و ست – YÖS – SAT معدل دیپلم   ظرفیت و شهریه های رشته های مختلف   پزشکی:                    […]

اعلام تاریخ برگزاری آزمون آزمایشی یوس آنلاین ۲۰۲۱

دانشگاه الوداغ شهر بورسا

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

تحصیل در ترکیه
Send via WhatsApp